Виробництво котлів в Сумах

Наша компанія реалізовує виробництво котлів Суми опалення фірми «Брік» і пропонує ці прилади до реалізації жителям Сум. Наші пропозиції вигідні, так як ціни ми утримуємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи зроблені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви значно заощадите свої заощадження, так як ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: ціни залежать від видів палива і його сортів, число яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів в Сумах ґрунтується на використанні інноваційного обладнання та сучасних технологій, тому котли опалення «Брік» славляться надійністю і довговічністю.

Котли «Брік»: види палива

Сучасний ринок, завдяки застосовуваної в наш час безвідходності і раціональності виробництва, надає наступні види палива (котли Брік Суми функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріска;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, утвореним на основі пропозицій інтернет-магазинів і регіональних ринків (особисті умови в цьому відношенні диктують і виробники котлів), то побачите, що види паливних ресурсів за цим параметром розрізняються. Ось лише деякі приклади: вартість колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 грн., пелет світлих – від 2800 до 3100 гривень, пелет темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 грн. (актуально на червень 2017 р.).

До початку опалювального сезону ціни, найчастіше, зростають на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в придбанні опалювального приладу, намагаються купити котел від виробника Суми, так як відсутність торгових посередників у процесі продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Сумах, наше підприємство не використовує при їх реалізації послуги посередників, тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при цьому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім того, ми тішимо потенційних покупців такими приємними бонусами:

 • Котли Brick демонструють максимум функціональності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також і з сирими (прийнятна вологість – до 70%) його аналогами.
 • На кожен агрегат фірма надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує повноцінну і точну інформацію про будь-яку наявну в каталозі модель.
 • Ми надаємо можливість подивитися роботу вибраного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть вибрати ідеально підходячу параметрам вашого приміщення модифікацію опалювального котла.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів Суми, ми демонструємо клієнту реальну роботу агрегату в активній експлуатації ( ви повинні тільки лише повідомити про часу вашого візиту): приєднаний до котла контрольно-вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності або число отриманих Гкал.

Підбираючи опалювальний котел, звертайте увагу на марку сталі, товщину сталі, розмір котла, його потужність, а також надійність супутнього обладнання – на цих параметрах базується ціна.